درب یو پی وی سی از دربهای ضد آب است که نه دچار خوردگی می شود و نه رطوبت به آن صدمه می زند. Upvc ماده ای از مشتقات نفت است که در ساخت درب و پنجره دو جداره و صنایع ساختمان سازی کاربرد فراوانی دارد. قیمت پنجره دو جداره و یو پی وی سی و قیمت درب دوجداره دستشویی بسیار مناسب است. سازندگان سعی دارند پروفیل های یو پی وی سی را به قیمت های خیلی ارزان تری عرضه کنند که مشتری تمایل بیشتری به استفاده از آن داشته باشد.

درب یو پی وی سی

Upvc نوعی پلاستیک است که در پروسه تولید سفت و سخت شده و انعطاف پذیری اش را از دست داده است. اغلب برای ساخت لوله، قاب پنجره و درب های ضد آب از این پروفیل استفاده می شود. ساخت پنجره upvc ، درب بالکن upvc، دربهای ضد آب سرویس بهداشتی، درب یو پی وی سی پاسیو و پنجره دو جداره بخشی از موارد استفاده از یو پی وی سی در صنعت ساختمان سازی است.

Red UPVC door decorative panel
درب های دوجداره یو پی وی سی

درب و پنجره یو پی وی سی

درب و پنجره upvc علاوه بر زیبایی و شکل ظاهری موجب صرفه جویی در مصرف انرژی نیز می شود. پروفیل های UPVC دارای شبکه های تو خالی هستند بنابر این بهترین عایق حرارتی و برودتی محسوب می شوند. درب یو پی وی سی سبک و کم وزن است و در برابر تغییرات آب و هوا، تغییرات دمایی و حتی آتش سوزی مقاوم بوده و تغییر شکل نمی دهد. تنوع رنگی درب یو پی وی سی از دیگر مزایای آن است.

GRP Front Door
انواع مدل درب یو پی وی سی

دربهای ضد آب سرویس بهداشتی

پروفیل پی وی سی طول عمر بالایی دارد و در برابر رطوبت و نم و خیس شدن مقاومت خوبی دارد. درب دو جداره دستشویی upvc هرگز دچار خوردگی و پوسیدگی نمی شود. وزن درب یو پی وی سی بسیار سبک تر از سایر متریال است و به سهولت نصب می شود. خیلی راحت می توانید درب یو پی وی سی را با آب و شوینده های معمولی نظافت کنید.

قیمت پنجره دوجداره و یو پی وی سی

تنها با یک تماس می توانید از قیمت درب ضد آب سرویس بهداشتی، قیمت درب آلومینیومی سرویس بهداشتی، لیست قیمت انواع پنجره دوجداره upvc و درب بالکن upvc مطلع شوید. ساخت درب و پنجره دو جداره توسط حرفه ای های صنعت ساختمان در کوتاه ترین زمان.

برای اطلاع از لیست قیمت انواع پنجره دوجداره upvc و ثبت سفارش رایگان با نایس وین تماس بگیرید.

09198402405

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با نایس وین