Nicewin

توری پلیسه ای

توری پنجره دوجداره وین تک، توری پنجره دوجداره هافمن، توری پنجره دوجداره ویستا بست

قیمت پنجره دوجداره و انواع پنجره های دوجداره

استعلام قیمت

توری پلیسه ای چیست؟

توری پلیسه بهترین و مناسب ترین توری برای تمامی پنجره‌ها، درب‌ها، تراس‌ها و محیط‌های بزرگ است. توری پلیسه ای از یک چارچوب آلومینیومی و توری از جنس پلی استرین تشکیل شده و مانند توری های قدیمی تحت تاثیر شرایط دمایی مثل باران و آفتاب مستقیم زنگ زده، کثیف و یا پوسیده نمی‌شود؛ و امکان تمیز کردن توری پلیسه به راحتی وجود دارد. از این نوع توری تحت عنوان های توری آکاردئونی و توری تاشو نیز یاد می‌کنند. توری پلیسه در هنگام جمع شدن مثل یک آکاردئون شده، که به این دلیل نیز به آن آکاردئونی می‌گویند.

 

توری پلیسه ای

توری پلیسه ای معادل کاربرد توری پلیسه در درب و پنجره، به عنوان محافظ برای جلوگیری از ورود حشرات و گرد غبار است؛ که متناسب با انواع توری درب و پنجره تولید و قابل استفاده است. توری پلیسه تمامی کارایی توری پنجره را ایفا می‌کند و نوع مدرن و امروزی توری درب و پنجره است. توری پلیسه مگنتی و همین طور توری درب و پنجره آلومینیومی و توری درب و پنجره upvc تنوع کاربردی توری پلیسه ای را گسترده کرده و موجب استقبال افراد از این امکانات برای درب و پنجره شده است. نصب توری پنجره از سری امکانات مهم تولید توری پلیسه است؛ که امروزه از بهترین نوع توری برای پنجره است.

استفاده از تکنیک قدیمی برای ایجاد یک پوشش در بین پنجره و محیط بیرون و کاربرد آن برای درب ترانس و قسمتهای منتهی به بهارخواب و حیاط، امروزه؛ به شکل تولید توری پلیسه ای در انواع مختلف برای درب و پنجره خود نمایی کرده و در انواع مختلفی مثل توری پلیسه مگنتی، چسبی و یا توری های دیگر مثل آلومینومی و upvc قابل ارائه است.

مزایای توری پلیسه

مهم‌ترین مزیت‌های استفاده از توری پلیسه برای درب و پنجره شامل:

  1. جلوگیری از ورود حشرات و گرد و غبار به اتاق در فصول بهار و تابستان
  2. به آسانی قابل تمیز کاری و شستشو است
  3. عمر استفاده زیادی دارد و بادوام است.
  4. مناسب برای کاربرد در شرایط آب و هوایی متغییر است.
  5. قابلیت استفاده افقی برای پنجره و عمودی برای درب در توری پلیسه وجود دارد.
مقالات تخصصی

معایب توری پلیسه ای

قیمت توری پلیسه ای یکی از عیوب بارز توری پلیسه ای است؛ که نسبت به انواع توری درب و پنجره قیمت بالایی دارد.

قیمت توری پلیسه ای چقدر است؟

قیمت توری پلیسه ای متناسب با اندازه قاب پنجره، تعداد پنجره مورد نیاز تعیین می‌شود. قیمت توری پلیسه ای بر اساس مدل های مختلف و انواع و طرح های گونانون و همین طور در شهرهای مختلف می‌تواند متفاوت باشد. مثلا قیمت توری پلیسه در تهران، کرج و یا شیراز می‌تواند متناسب با نوع و جنس و طرح کاربردی تفاوت داشته باشد. مثلا قیمت توری پلیسه ای با قیمت توری پلیسه مگنتی تفاوت دارد.

استعلام قیمت توری پلیسه ای

انواع مدل توری پلیسه ای

انواع توری پلیسه

توری پلیسه ای، از سری جدید تولید توری پنجره است، که به دلیل قابلیت و طرح‌های مختلف مورد توجه افراد قرار گرفته است. در این قسمت با انواع توری پلیسه بیشتر آشنا می‌شویم.

توری پلیسه مگنتی

توری پلیسه مگنتی؛ جدیدترین نوع توری پلیسه ای، که دارای خاصیت مغناطیسی است. به طوری که با نزدیک کردن فریم توری به چارچوب آهنی به یکدیگر متصل می‌شوند؛ بدین شکل دیگر نیازی به نصب توری با استفاده از پیچ و یا ابزار دیگر روی چارچوب درب و پنجره نیست.

توری پلیسه تک فریم

در پنجره‌های آهنی؛ بر خلاف پنجره‌های دوجداره که دارای ریل‌های توری اختصاصی هستند؛ هیچ گونه جایی برای قرار دادن توری تعبیه نشده است؛ زیرا با استفاده از توری ساده پنجره و توری پلیسه ای تک فریم می‌توان از ورودی حشرات به داخل به داخل ساختمان جلوگیری کرد.

توری پلیسه دو فریم

به دلیل ناهموار بودن جداره آهنی پنجره ممکن است؛ برای نصب توری پلیسه نیاز به دو فریم باشد، برای این کار نیاز به دبل فریم کردن توری است. به طوری که یک قوطی آلومینیومی با ضخامت مورد نیاز روی فریم اصلی قرار می گیرد، برای تولید توری پلیسه دو فریم ابتدا توری با فریم ساده تولید شده سپس یک فریم بدون توری روی فریم مورد نظر پیچ خواهد شد، البته باید به طور دقیق فریم‌ها روی هم قرار داده شوند. و ظرافت کار در این مدل بسیار مهم است.ساختمان جلوگیری کرد.

توری پلیسه دو فریم

به دلیل ناهموار بودن جداره آهنی پنجره ممکن است؛ برای نصب توری پلیسه نیاز به دو فریم باشد، برای این کار نیاز به دبل فریم کردن توری است. به طوری که یک قوطی آلومینیومی با ضخامت مورد نیاز روی فریم اصلی قرار می گیرد، برای تولید توری پلیسه دو فریم ابتدا توری با فریم ساده تولید شده سپس یک فریم بدون توری روی فریم مورد نظر پیچ خواهد شد، البته باید به طور دقیق فریم‌ها روی هم قرار داده شوند. و ظرافت کار در این مدل بسیار مهم است.

از دیگر انواع توری پلیسه که متناسب با طرح و مدل نامگذاری شدند، می‌توان به تور پلیسه طرح دار و همین طور توری پلیسه طرح چوب اشاره نمود.