تعویض پنجره قدیمی در اکباتان، پنجره آلومینیوم اکباتان از بهترین نوع پنجره های زمان خود بوده اما محوری بودن پنجره های شهرک اکباتان موجب عدم عایق بندی مناسب و همچنین موجب جلوگیری از نصب توری پنجره شده است. بنابراین تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره upvc دور از ذهن نیست.

تعویض پنجره آلومینیوم شهرک اکباتان

رنگ پنجره های اکباتان بصورت رنگ مشکی متمایل به قهوه ای تیره است به همین دلیل برای تعویض پنجره قدیمی اکباتان از پنجره دوجداره بیرون رنگ یا دوطرف رنگ استفاده می شود. در این پروژه از پنجره دوجداره با نمای قهوه ای تیره و داخل سفید رنگ استفاده شده است. تعویض پنجره در شهرک اکباتان با پنجره Upvc دوجداره بدون هیچگونه تخریب و بازسازی موجب افزایش عایق بندی تا 100% و قابلیت نصب توری پلیسه خواهد شد.

شرکت نایس وین نمایندگی پنجره وین تک در تهران و شهرک اکباتان.

درباره شرکت هافمن :

شرکت نایس وین نمایندگی پنجره دوجداره UPVC هافمن

پنجره ها از بخش قابل توجهی از نمای یک ساختمان را تشکیل می دهد، بیشترین سطح پنجره شامل شیشه آن است پس بهتر است در انتخاب پنجره مناسب دقت و ظرافت خاصی داشته باشید. دنیای مدرن امروزی پر از ترافیک و بوق های ممتد و انواع سر و صداه است، اما خوشباختانه شما می توانید با پنجره دوجداره هافمن از انتشار این سر و صدا به محیط داخلی منزل جلوگیری کنید.

جلوگیری از صدا ها تنها مزیت شیشه های دوجداره هافمن به شمار نمی آید و این پنجره ها به دلیل عایق حرارتی، در تابستان خانه ای خنک و در زمستان خانه ای گرم را برای شما همراه دارند بعبارت دیگر جلوگیری از خروج انرژی های حرارتی و سرمایشی به خارج از محیط باعث حفظ دما و کاهش چشمگیر هزینه می شود. هماهنطور که می دانید پنجره های دوجداره از شیشه از مصنوعات ساخت بشر از قاب های دو یا چند لایه شیشه موازی هم تشکیل شده، بین دو شیشه فاصله ای چند میلی متری قرار دارد این فضای خالی معمولا با هوای خشک یا گاز بی اثر مانند گاز آرگون پر شده است .

شیشه ها با مواد خاصی آب بندی می شوند که این درزبندی در کیفیت پنجره دو جداره هافمن بسیار موثر و از ویژگی های بارز این پنجره به شمار می رود. همانطور که گفتیم گاهی بجای دو شیشه از سه شیشه استفاده می شود که نسبت به پنجره های دوجداره عایق بندی و مقاومت بالاتری برخوردار هستند. اما در حالت عادی پنجره دوجداره هافمن پاسخگوی نیاز شما خواهد بود مگر اینکه دقیقا در یک اتوبان بسیار شلوغ و پر سر و صدا زندگی کنید.

تعویض پنجره قدیمی در اکباتان
تعویض پنجره قدیمی در اکباتان

تولید و استاندارد های پنجره دوجداره هافمن

در ابتدا یک صفحه بزرگ شیشه در خط تولید پنجره دوجداره هافمن وارد سطح مخصوصی می شوند، در این مرحله ابعاد شیشه با پردازشگر های نرم افزاری محاسبه ، تا برش به طور دقیق در سایز مورد نظر انجام شود . شیشه‌ها بعد از برش با آب سختی‌گیری می‌شوند و سپس فریم‌های بین دوجداره، برای قرارگیری مابین ۲ شیشه برش داده می‌شود. در ادامه فضای داخلی از مواد رطوبت‌گیر پر می‌شود، به دو لبه‌ی فریم چسب‌های مخصوص زده می‌شود و درزگیری انجام می‌شود.

مزایای استفاده از پنجره های دو و سه جداره

 •  ذخیره انرژی
 • کاهش میزان صدا در خانه
 • افزایش امنیت و شکستگی
 • افزایش ارزش ملک و زیبایی در نمای ساختمان
 • قابلیت نصب بر روی انواع پروفیل
 • مهار اشعه uv
 • عدم تغیر رنگ در شرایط آب و هوایی مختلف
 • عدم اشتعال
 • مقاوم در برابر زلزله
 • عمر بالا و حافظت از محیط ریست
 • عدم ایجاد بخارات روی شیشه
 • تنوع در طرح و رنگ و اندازه

انواع پنجره upvc هافمن

مدل ثابت پنجره Upvc هافمن

یکی از پر استفاده ترین نوع اجزا پنجره دوجداره هافمن، پنجره upvc است که به خاطر ثابت بودن از یراق آلات نمی شود و در مقایسه کردن با مدل های سایر پنجره در کم کردن آلودگی صوتی اثر بیشتری دارد، از مزایای دیگر پنجره یو پی وی سی هافمن ثابت بالاترین میزان دید بدون مزاحمت فریم را بوجود می آورد و همینطور به علت ثابت بودن عایقی در مقابل گرد و خاک، سرما و گرما می باشد. همچنین این مدل پنجره هافمن به خاطر ساده بودن قابل اجرا روی بسیاری از نماها و طراحی ها صورت می گیرد. از دیگر ویژگی های این مدل پنجره به علت ثابت بودن و نداشتن بازشو از پروفیل پایینی برخوردار می گردد که در نتیجه هزینه کمتری نسبت به پنجره های باز شو در بردارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با نایس وین