بهترین مارک پنجره دو جداره کدام است ؟

بهترین مارک پنجره دوجداره در بازار موجود می باشد که هر کدام از آنها دارای ویزگی های خاص خود می باشند و دارای قیمت های مختلفی می باشند یکی از فاکتورهای موثر در قیمت پنجره دوجداره upvc همین مارک یو پی وی سی می باشد به  طور کلی سه مدل پروفیل در بازار بیشترین استفاده را دارد. برای انتخاب بهترین مارک پنجره دو جداره میتوان مواردی که در بالا شمرده شد (گواهینامه های معتبر مواد تشکیل دهنده، میزان گارانتی) را پیش از خرید محصول از فروشنده دریافت کرد. از آنجا که در گواهینامه های معتبر تولید مواد تشکیل دهنده و میزان گارانتی آنها توسط سازمان های مسئول کشوری و جهانی تضمین شده اند میتوان نسبت به تائید کیفی و فنی آنها اطمینان حاصل نمود. همچنین با بررسی جزئیات تولید در پیش و هنگام نصب نیز میتوان این اطمینان را بیش از پیش نمود.

  • وین تک

  • هافمن

  • ویتابست

compare wintech window and vistabest and hofmann

برند های دیگری نیز برای پروفیل پنجره دوجداره موجود می باشد اما این سه برند بیشترین تقاضا را دارند در ادامه به بررسی این سه پروفیل می پردازیم.

۱) مواد تشکیل دهنده: پنجره دو جداره upvc متشکل از سه قسمت میباشد که با مونتاژ آن بوسیله دستگاه های صنعتی تولید و یا نیروهای کارآزموده صنعت یو پی وی سی در نهایت تبدیل به پنجره دو جداره یو پی وی سی میشود.
این سه قسمت عبارتست از: پروفیل یو پی وی سی، یراق (با توجه به نوع استفاده از جمله تک حالته، دو حالته، کشویی و… که با دستگیره و لولا ست یراق را تشکیل میدهند.) و شیشه دو جداره.

۲) جزئیات تولید: جدا از قسمت های تشکیل دهنده پنجره دو جداره یو پی وی سی، عوامل دیگری همچون گالوانیزه آهن بکار رفته در مقطع پروفیل ها (با توجه به کیفیت و ضخامت آن) و همچنین تسمه لولا که برای مقاومت و استحکام در نصب یراق آلات پشت لولاها و داخل شیار مخصوص به خود در مقطع پروفیل قرار میگیرد حائز اهمیت است.

۳) روش تولید: تولید پنجره و شیشه دو جداره upvc و شیشه دو جداره به دو روشِ دستی و صنعتی انجام میشود.
در روش صنعتی پنجره دو جداره بوسیله دستگاه های اتومات چهار سر جوش و همچنین شیشه ها بوسیله دستگاه های اتومات پلمپ، تزریق گاز آرگون و تزریق چسب پلی سولفات تولید میگردند.
در روش دستی یا سنتی پروسه تولید پنجره و شیشه دو جداره بوسیله نیروی انسانی انجام میشود و ناگفته مشخص است که روش تولید با دستگاه های اتومات، استاندارد و کیفیت بالاتری را در محصول نهایی به مشتری ارائه خواهد داد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با گروه تولیدی نایس وین تماس بگیرید.

 

1 دیدگاه برای “بهترین مارک پنجره دوجداره

  1. اشتراک‌ها: تفاوت شیشه دوجداره با سه جداره | نایس وین | درب و پنجره دوجداره upvc

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با نایس وین